W dniu 15.10.2020 ja wraz z dwoma kolegami-Michałem Gołębiem z 2TK oraz z Markiem Musiałem z 3EL wybraliśmy się do Sosnowca do Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr.4, gdzie, podobnie jak w naszej szkole, jest kierunek technik transportu kolejowego. Uczniowie ...
Czytaj Dalej
Kontynuując ideę solidarności i pomocy chorym na nowotwory w czwartek 12 października w ramach akcji „Pola Nadziei” społeczność internatowa pod opieką p. Kier. J. Domańskiej i wych. p. A. Świeży posadziła cebulki żonkili, by na wiosnę kwiaty na nowo cieszyły ...
Czytaj Dalej
26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Głównym założeniem tego dnia jest promowanie wśród młodzieży różnorodności kulturowej i językowej Europy. W tym roku do zabawy zaprosiliśmy uczestników, których podzieliliśmy na dwie drużyny. Dziewczęta kontra chłopcy. Było kilka konkurencji: łamańce językowe, ...
Czytaj Dalej
30 września w Dniu Chłopaka, wszyscy Panowie w naszym internacie, zostali obdarowani słodkim upominkiem. W  miłej atmosferze, przy dużej dawce humoru dziewczęta zadbały o to, aby chłopcy w tym dniu poczuli się wyjątkowo. Niespodzianką był także prezent w postaci dodatkowego ...
Czytaj Dalej
Nasza szkoła dołączyła do grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości 🚀🚀🚀Uczniowie będą mogli korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości i działalności gospodarczej REVAS - Branżowe Symulacje Biznesowe. Dzięki platformie edukacyjnej 💻 zyskają możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą, ...
Czytaj Dalej
Loading...

Skip to content