W tygodniku "Niedziela" zamieszczono artykuł o akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum św. Łazarza, która odbyła się w naszej szkole, jeszcze przed wybuchem pandemii. Polecamy lekturze! ...
Czytaj Dalej
Słoneczna pogoda skłania do lekcji na świeżym powietrzu. Klasy pierwsze pod opieką pani prof. Małgorzaty Cichoń uczyły się podstawowych zwrotów z j. niemieckiego poprzez zabawę. Głowa pracuje lepiej gdy się uśmiechamy i jesteśmy aktywni fizycznie! Natomiast klasa czwarta na języku ...
Czytaj Dalej
W naszym internacie, tuż przed pandemią, w wyniku wyborów została powołana nowa Młodzieżowa Rada Internatu. Rada działa prężnie od samego początku. Wychowankowie internatu mogą zwracać się do przedstawicieli MRI ze wszystkimi problemami, zgłaszać swoje wnioski i propozycje. Zawsze będą mile ...
Czytaj Dalej
8 września odbyła się w naszej szkole giełda używanych podręczników, organizowana tradycyjnie przez panią prof. Małgorzatę Cichoń. Tym razem wyjątkowa, bo wymagająca zachowania reżimu sanitarnego. Jak co roku stoiska z książkami szybko opustoszały a portfele się zapełniały. Gratulujemy udanych interesów ...
Czytaj Dalej
Uczniowie TK25 wzięli udział w konkursach dodatkowych, inspirowanych Balladyną. I tak, na konkurs plastyczny, prace przesłali: Michał Kubiak 3 ME, Patrycja Żelazko 3 LB, Ewa Rams 1 TK, Wiktoria Jedynak 2 LD. Na drodze głosowania, podczas sobotniego Narodowego Czytania, wybrana ...
Czytaj Dalej
Loading...

Skip to content